Oferta: Transport Niemcy Holandia Belgia

Nasze usługi

Zwykłe przejazdy

Naszym podstawową usługą jest przewóz osób pomiędzy Polska, Niemcami, Holandią i Belgią. Każdy pasażer jest odbierany ze wskazanego adresu i zawożony również na wskazany przez siebie adres (usługa drzwi do drzwi). Stałe dni wyjazdów to 

 

Polska-Belgia

 Belgia-Polska

Wtorki i Piątki

Środy i Soboty

Przewóz paczek

Zapewniamy również możliwość dostarczenia paczek przez naszych pracowników. Paczki są dostarczane na trasie z Polski do Belgii.

Wyjazdy zamawiane

W przypadku grup zorganizowanych (liczących powyżej 7 osób) istnieje możliwość organizowania wyjazdów każdego dnia tygodnia.

Busy
Strona firmy MS-Trans zapewniającej transport z i do Polski Niemiec Holandii Belgii, zajmującej się także przewozem przesyłek.

Kontakt

Telefon 1: +48 667 585 921
Telefon 2(Belgia): +32 496 941 925
E-Mail: marcinszumny24@gmail.com

Godziny otwarcia

Cały tydzień
Całą dobę

Adres

23-200
Gmina Kraśnik
00090493

busy Kraśnik, przwozy Polska Niemcy, przwozy Polska Holandia, przwozy Polska Belgia, transport Polska Niemcy, transport Polska Holandia, transport Polska Belgia, busy z Kraśnika do Niemiec, busy z Kraśnika do Holandii, busy z Kraśnika do Belgii, przewóz przesyłek Polska Niemcy, przewóz przesyłek Polska Holandia, przewóz przesyłek Polska Belgia, usługi transportowe Kraśnik, europejskie przewozy Kraśnik

Copyright © MS-Trans | Projekt i wykonanie WGB-Group

Polish Danish English French German Russian Ukrainian