Polityka Prywatności: firma transportowa Kraśnik

Polityka prywatności serwisu STRONA

1. Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług .
2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest

MS-Trans  z siedzibą 23-500 Kraśnik, NIP: 7151877704

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
6. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacji
7. poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].
8. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
9. dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego
10. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
11. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
12. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
13. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis STRONA  Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce – KONTAKT.

Busy
Strona firmy MS-Trans zapewniającej transport z i do Polski Niemiec Holandii Belgii, zajmującej się także przewozem przesyłek.

Kontakt

Telefon 1: +48 667 585 921
Telefon 2(Belgia): +32 496 941 925
E-Mail: marcinszumny24@gmail.com

Godziny otwarcia

Cały tydzień
Całą dobę

Adres

23-200
Gmina Kraśnik
00090494

busy Kraśnik, przwozy Polska Niemcy, przwozy Polska Holandia, przwozy Polska Belgia, transport Polska Niemcy, transport Polska Holandia, transport Polska Belgia, busy z Kraśnika do Niemiec, busy z Kraśnika do Holandii, busy z Kraśnika do Belgii, przewóz przesyłek Polska Niemcy, przewóz przesyłek Polska Holandia, przewóz przesyłek Polska Belgia, usługi transportowe Kraśnik, europejskie przewozy Kraśnik

Copyright © MS-Trans | Projekt i wykonanie WGB-Group

Polish Danish English French German Russian Ukrainian